דף הבית > האיגוד בשירות האזרח

טופס "גילוי נאות"

על פי הוראות החוק למכירת רכב משומש, חייב סוחר רכב משומש (לרבות תאגיד/חברה/סוכנות/מגרש מכוניות וכדומה) לספק, עד למועד ביצוע העסקה, טופס 'גילוי' אודות פרטי הרכב ובעליו. הטופס מספק לרוכש הרכב ייפוי כוח/זכות לקבלת כל המידע הנלווה מיום רישומו לראשונה של הרכב ועד למועד העברת הבעלות ועימו יוכל רוכש הרכב לגשת לכל מוסך בו טופל ולכל חברת ביטוח בה היה מבוטח ולקבל את כל המידע בנוגע לרכב. מסירת מידע חלקי או מוטעה בטופס או סירוב למסירתו - מהווים עילה אפשרית לרוכש הרכב לבטל את העסקה וחושפת את הסוחר לתביעה ולקנס.

לחץ/י כאן לקבלת טופס "גילוי נאות"

 

האיגוד בשירות האזרח

בעל/ת רכב יקר/ה,

איגוד המוסכים בישראל משרת את צבור בעלי הרכב במדינה, במתן הדרכה, מידע אמין ועדכני ושירותים ממוקדים שונים, הכוללים הפעלת מחלקת פניות ציבור ומוסד בוררות ארצי (המשמשים כגוף אשר בודק, מטפל, בורר ופוסק במחלוקות בין בעלי רכב לבין מוסכים), תוך פעילות נרחבת להגברת המודעות לזכויותיו ולחובותיו הן של המוסך והן של הלקוח.

מטרתנו היא לאפשר לכל אזרח בעל רכב לקבל מידע ופרטים על המוסכים המורשים ברחבי הארץ, לבחור את המוסך המתאים לו ולקבל ממנו את השרות האמין, המקצועי והטוב ביותר, וברמה הגבוהה ביותר.
לפני הכנסת רכבך למוסך, עליך לוודא כי הוא מורשה כחוק וחבר באגוד המוסכים וזאת על מנת להיות בטוח כי רכבך יטופל במקצועיות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר וכי יהיה מי שיטפל בך בהתעורר בעיה כלשהי.

באם הכנסת את מכוניתך למוסך ואינך מרוצה מהעבודה שבצעו ברכבך או לעניות דעתך המוסך חרג בדרך זו או אחרת מהמקובל, אם מבחינה מקצועית או אחרת בתיקון או טיפול ברכבך, או אם לטעמך טעה בדרישותיו לתשלום, ויש בידיך הוכחות לכך, הנך מוזמן/ת לפנות אלינו . אנו נבדוק ביסודיות את התלונה, ונעשה כל שביכולתנו לסייע ולפתור את הבעיה.

כל פנייה נענית במלוא תשומת הלב באופן ענייני ומקצועי ועל כך מעידים מדי יום ביומו עשרות פונים.
ראה: מכתבי תודה

אנו ממליצים לעקוב אחר ההסברים ולהיעזר במידע המובא באתר, כדי לחסוך זמן וטרחה.

אנו עומדים לשרותך,

דורון אובזנק,
דובר